Actueel weer Kesteren (Casterhoven)
Laatste update: 2026-05-21 om 01:46 uur
| Temperatuur | 15.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.7 km/u uit ZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 22.7 km/u om 00:42 u |
| Minimum temp. | 15.2 °C om 01:45 u |
| Maximum temp. | 15.7 °C om 00:30 u |
| Windchill | 15.2 °C |
| Hitte index | 15.2 °C |
| Dauwpunt | 12.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 01:45 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 01:45 u |
| Zon op | 05:35 u |
| Zon onder | 21:33 u |